Diğer Bilgiler

KARAOĞLU OTOMOTİV

Firmamız 30 yılı aşkın süredir beri otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir.Firmamız kurulduğu günden beri, müşteri odaklı çalışması sonucu yedek parça temin ve dağıtımında Türkiye’nin köklü firmaları arasına girmiştir. Çoğunlukla kendi ithalatımız olan orijinal ürünlerin yanı sıra orjinal çıkma yedek parça ürünleri de stoklarımızda bulundurarak müşterilerimize avantajlı fiyatlar sunmaktayız. Tüm Türkiye genelinde yedek parça temin ve dağıtımını sağlayarak, her geçen gün ürün yelpazemizi genişletmekteyiz. Renault grubu araçların motor , şanzıman ve komple yedek parçaları başlıca ürün gruplarımız arasında yer almaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI

Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz, ilgili markaların orjinal ürünleri olup %100 değişim ve iade garantimiz altındadır. Belli ürün gruplarında değişim ve iade garantisi koşulları farklılık göstermektedir. Bu konuda satın almak istediğiniz ürünle ilgili olarak detaylı bilgiyi bizlere danışarak edinebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünün iade veya değişimi için; İSTANBUL il sınırlarında 5 gün İSTANBUL ili haricinde 7 gündür.  Belirtilen süre zarfında ; satın almış olduğunuz ürünün arızalı, bozuk ve aracınıza uyumsuz olması halinde firma çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

TESLİMAT KOŞULLARI

Satın almış olduğunuz tüm ürünler aksi talep edilmediği sürece YURTİÇİ KARGO firmasıyla tarafınıza ulaştırılmaktadır.Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz stoklarımızdan teslim edilmektedir.Teslim süremiz İSTANBUL ilimiz için 1 gün (kargo ile), diğer illerimiz için 1-3 gün (kargo ile) arasında değişmektedir. İSTANBUL içi ürün satın almak isteyen müşterilerimiz adresimizden aynı gün içinde de temin yapabilmektedir.

Ödemesi yapılmayan ürünlerin sevkiyatı gerçekleştirilmez.

GARANTİ KOŞULLARI

Ürün siparişleriniz de ; banka havalesi veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde;  banka koşullarındaki günlük değişilikler nedeni ile taksitli işlemler hakkında tarafımızdan bilgi isteyiniz. Ayrıca kredi kartınızla yapmak istediğiniz ödemelerde kredi kartı bilgilerinizi ve onayınızı belgeleyen MAIL ORDER formu gönderilmesi zorunludur.

Şüpheli kart listesinde görünen kartlara, MAIL ORDER formu gönderilmeyen ve eksik bilgilerle gönderilen kartlara işlem yapmamaktayız.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Hesap Sahibi : MUAMMER KARA
Şube Kodu : 1117 / Yenibosna Şubesi
Hesap No : 0163607
Hesap İ-BAN : TR 3100 0640 0000 1111 7016 3607

KREDİ KARTI ÖDEME FORMU

Kredi Kartınızla Yapmak İstediğiniz
Ürün Ödemelerinde Kullanılmak Üzere
MAIL ORDER FORMUNU
Buraya Tıklayarak Temin Ediniz.

5 Haziran 2019, Çarşamba
Renault Yedek Parça
Renault Yedek Parça
İkitelli Org. San. Bol. Bağcılar-Güngören San. Sit. 22 Bl. No:26 Başakşehir/İSTANBUL
Telefon : 02125494523
GSM : 05445494523
Fax: 02125492165